News

منیره عربشاهی و یاسمن آریانی در اعتراض به جان باختن مهسا امینی اعلام اعتصاب غذای پنج روزه کردند

منیره عربشاهی و یاسمن آریانی، فعالان مدنی محبوس در زندان کچویی کرج، طی بیانیه ای در اعتراض به جان باختن مهسا امینی در دوران بازداشت و همچنین افراد معترض به این رویداد، اعلام اعتصاب غذای پنج روزه کردند.

در بخشی از بیانیه این زندانیان آمده است: “در آن هنگام که فریاد یا حسین ها و یا مظلوم ها گوش فلک را پاره میکرد، در گوشه ای از آسمان سیاه و غم بار تهران، روح پاک مهسای نازنین بر اثر ضرب و شتم به آسمان پرکشید و جسم جوان بی گناهش به همراه هزاران امید و آرزوی برآورده نشده، در خاک سرد آرامید. به همین منظور برای ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده داغدار، دوستان و آشنایان این عزیز و همچنین در حمایت از مردم غیور سقز و سنندج و تمامی حق طلبان در سرتاسر ایران، از امروز چهارشنبه ۳۰ شهریورماه لغایت یکشنبه ۳ مهرماه، به مدت ۵ روز دست به اعتصاب غذا میزنیم”.

منیره عربشاهی و یاسمن آریانی، فعالان مدنی محبوس در زندان کچویی کرج، طی بیانیه ای در اعتراض به جان باختن مهسا امینی در دوران بازداشت و همچنین افراد معترض به این رویداد، اعلام اعتصاب غذای پنج روزه کردند. در بخشی از بیانیه این زندانیان آمده است: “در آن هنگام که فریاد یا حسین ها و

Read More
Share it on